Diller

Üst Menu

User menu

Ders Programı

F.Ü. MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ

2016-2017 BAHAR YARIYILI BİRİNCİ ÖĞRETİM HAFTALIK DERS PROGRAMI (TASLAK)

GÜN

SAAT

I.SINIF

II.SINIF

III.SINIF

IV.SINIF

PAZARTESİ

08:15

   

 

 

 

09:15

   

 

 

 

10:15

YDİ 108-A ŞUBE

 

 

 

 

11:15

YDİ 108-A ŞUBE

 

 

 

 

13:15

FIZ 112-A ŞUBE

YMÜ216 MİKROİŞLEMCİLER VE  PROGRAMLAMA

 

 

 

14:15

FIZ 112-A ŞUBE

YMÜ216 MİKROİŞLEMCİLER VE  PROGRAMLAMA

 

 

 

15:15

FIZ 112-A ŞUBE

YMÜ216 MİKROİŞLEMCİLER VE  PROGRAMLAMA

 

 

SALI

08:15

 

TRD 210-A ŞUBE

 

 

 

09:15

 

TRD 210-A ŞUBE

 

 

 

10:15

MAT 162-A ŞUBE

YMÜ 214 MESLEKİ İNGİLİZCE-II

 

 

 

11:15

MAT 162-A ŞUBE

YMÜ 214 MESLEKİ İNGİLİZCE-II

 

 

 

13:15

 

AİT 202-A ŞUBE

 

 

 

14:15

YMÜ112 ALGORİTMA VE PROGRAMLAMA-II

AİT 202-A ŞUBE

 

 

 

15:15

YMÜ112 ALGORİTMA VE PROGRAMLAMA-II

YMÜ212 NESNE TABANLI PROGRAMLAMA

 

 

 

16:15

YMÜ112 ALGORİTMA VE PROGRAMLAMA-II

YMÜ212 NESNE TABANLI PROGRAMLAMA

 

 

 

17:15

 

YMÜ212 NESNE TABANLI PROGRAMLAMA

 

 

ÇARŞAMBA

08:15

FIZ 106-A-1 ŞUBE

 

 

 

 

09:15

FIZ 106-A-1 ŞUBE

YMÜ 222 SAYISAL YÖNTEMLER

 

 

 

10:15

 

YMÜ 222 SAYISAL YÖNTEMLER

 

 

 

11:15

 

YMÜ 222 SAYISAL YÖNTEMLER

 

 

 

13:15

 

YMÜ212 NESNE TABANLI PROGRAMLAMA

 

 

 

14:15

 

YMÜ212 NESNE TABANLI PROGRAMLAMA

 

 

 

15:15

MAT 162-A ŞUBE

YMÜ 220 EKONOMİ

 

 

 

16:15

MAT 162-A ŞUBE

YMÜ 220 EKONOMİ

 

 

PERŞEMBE

10:15

FIZ 106-A-2 ŞUBE

 

 

 

 

11:15

FIZ 106-A-2 ŞUBE

 

 

 

 

13:15

YMÜ114 YAZILIM MÜHENDİSLİĞİNİN TEMELLERİ

YMÜ216 MİKROİŞLEMCİLER VE  PROGRAMLAMA

 

 

 

14:15

YMÜ113 YAZILIM MÜHENDİSLİĞİNİN TEMELLERİ

YMÜ216 MİKROİŞLEMCİLER VE  PROGRAMLAMA

 

 

 

15:15

YMÜ113 YAZILIM MÜHENDİSLİĞİNİN TEMELLERİ

 

 

 

CUMA

08:15

TRD110-A+B ŞUBE

 

 

 

 

09:15

TRD110-A+B ŞUBE

 

 

 

 

10:15

YMÜ112 ALGORİTMA VE PROGRAMLAMA-I (ÇİFTLER)

 

 

 

 

11:15

YMÜ112 ALGORİTMA VE PROGRAMLAMA-I(ÇİFTLER)

 

 

 

 

13:15

YMÜ112 ALGORİTMA VE PROGRAMLAMA-II LAB(TEKLER)

İST234-A ŞUBE

 

 

 

14:15

YMÜ112 ALGORİTMA VE PROGRAMLAMA-II LAB(TEKLER)

İST234-A ŞUBE

 

 

 

15:15

 

 

İST234-A ŞUBE

 

 

 

Türkçe