Diller

Ders Programı (2018-2019 Bahar Dönemi)

FIRAT ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ 2018-2019 GÜZ YARIYILI DERS PROGRAMI

GÜN

SAAT

I:SINIF

II:SINIF

III:SINIF

IV:SINIF

 

09:15

YMÜ118 Yazılım Mühendisliğinin Temelleri

Anfi-2

 

YMÜ312

Yazılım Tasarımı Ve Mimarisi

Anfi-3

 

10:15

YMÜ 420

Oyun Tasarımı ve Programlama

Lab

11:15

13:15

Fiz 112-A

Ortak Ders

YMÜ222

Sayısal Yöntemler

Seda A. TUNCER

Anfi-2

 

Ymü410

Yapay Zeka Ve Uzman Sistemler

Bilal ALATAŞ

Anfi-3

14:15

15:15

 

SALI

08:15

Fiz106 A-1

Ortak Ders

 

YMÜ312

Yazılım Tasarımı Ve Mimarisi Lab

YMÜ416

Yazılım Proje Yönetimi

Anfi-2

09:15

 

10:15

 

YMÜ216

Mikroişlemciler ve Programlama

Anfi-2

YMÜ318

İş Hukuku

Kenan SALTIK

Anfi-3

X

11:15

12:15

 

 

YMÜ316

Algoritma Analizi

Seda A. TUNCER

Anfi-2

 

13:15

 

 

YMÜ212

Nesne Tabanlı Prog.

Yunus SANTUR

Lab B grup

 

14:15

 

 

15:15

Mat162 A

Ortak Ders

YMÜ212

Nesne Tabanlı Prog.

Yunus SANTUR

Lab A grup

 

16:15

 

 

ÇARŞAMBA

08:15

Fiz106 A-2

Ortak Ders

 

VERİ MADENCİLİĞİ

Mustafa ULAŞ

Anfi-3

 

09:15

YMÜ216

Mikroişlemciler ve Programlama

Anfi-2

YMÜ424

Sayısal Görüntü İşleme Yöntemleri

Yaman AKBULUT

Labaratuar

10:15

 

11:15

 

13:15

YMÜ116

Alg. ve Prog-II

Mustafa ULAŞ

Anfi-2

İst 234 A

Olasılık Ve İstatistik

Ortak Ders

YMÜ314

Bilgi Sistemleri Ve Güvenliği

M. Tuncay Gençoğlu

Anfi-3

YMÜ412

Yazılım Kalite Güvencesi

Resul DAŞ

Teknoloji Fakültesi

14:15

15:15

PERŞEMBE

08:15

 

 

Ymü320

Optimizasyon Teknikleri-Lab

Bilal ALATAŞ

YMÜ412

Yazılım Kalite Güvencesi

Resul DAŞ

Teknoloji Fakültesi

09:15

 

10:15

Fiz106 A+B 1

Ortak Ders

YMÜ220

Ekonomi

Anfi-2

Veri Madenciliği

Mustafa ULAŞ

Anfi-3

 

11:15

13:15

Fiz106 A+B 2

Ortak Ders

YMÜ212

Nesne Tabanlı Programlama

Yunus SANTUR

Anfi-2

Ymü320

Optimizasyon Teknikleri

Bilal ALATAŞ

Anfi-3

YMÜ424

Sayısal Görüntü İşleme Yöntemleri-Lab

14:15

15:15

 

 

CUMA

08:15

 

 

 

Ymü410

Yapay Zeka Ve Uzman Sistemler

Lab

09:15

 

 

10:15

Mat162 A

Ortak Ders

 

 

 

11:15

 

13:15

Alg. ve Prog-II

Lab A grup

YMÜ214

MESLEKİ İNGİLİZCE-II

Ümit Ferit ALDIM

Anfi-2

 

YMÜ 420

Oyun Tasarımı ve Programlama

Anfi-3

14:15

 

15:15

Alg. ve Prog-II

Lab B grup

 

 

 

 

 

Türkçe