Diller

2019-2020 Güz Dönemi Ders Programı

GÜN

SAAT

I. SINIF

II. SINIF 

III. SINIF

IV. SINIF

PAZARTESİ

08:15-09:00

FIZ105 1.Grup

 

 

 

09:15-10:00

FIZ105 1.Grup

YMÜ217

YMÜ319

YMÜ411

10:15-11:00

FIZ105 2.Grup

Lineer Cebir

PROGRAMLAMA DİLLERİ

YAZILIM ÖRÜNTÜLERİ

11,15-12,00

FIZ105 2.Grup

Anfi-1

Anfi-2

Anfi-3

13:15-14:00

FİZ111

YMÜ219 Veri Yapıları

 

YMÜ414 Bitirme Projesi

14:15-15:00

FİZ111

Lab-Tek

 

YMÜ414 Bitirme Projesi

15:15-16:00

MAT161

YMÜ213 Mesleki İng.-1

 

YMÜ415 Yazılım Geçerleme Ve Sınama

16:15-17:00

MAT161

Anfi-2

 

Lab

 

SALI

08:15-09:00

 

 

 

YMÜ 417 Mesleki Uyg.-I

09:15-10:00

YMÜ111

 

YMÜ313

YMÜ 417 Mesleki Uyg.-I

10:15-11:00

Alg. Ve Prog.-I

YMÜ219 Veri Yapıları

Web Tasarımı Ve Programlama

 

11,15-12,00

Anfi-1

Lab-Çift

Anfi-2

 

13:15-14:00

 

YMÜ219

YMÜ317

YMÜ425 Uygulamalı Sinir Ağları

14:15-15:00

 

Veri Yapıları

VERİTABANI YÖNETİM SİSTEMLERİ

Lab

15:15-16:00

 

Anfi-1

Anfi-2

YMÜ433 Biyomedikal Müh.

  16:15-17:00       Lab
 

ÇARŞAMBA

08:15-09:00

FIZ105 3.Grup

Mat271

 

 

09:15-10:00

FIZ105 3.Grup

Mat271

YMÜ311

YMÜ415

10:15-11:00

FIZ105 4.Grup

 

BİÇİMSEL DİLLER VE OTOMATA TEORİSİ

YAZILIM GEÇERLEME VE SINAMA

11,15-12,00

FIZ105 4.Grup

 

Anfi-2

Anfi-3

12:15-13:00

 

 

 

 

13:15-14:00

YMÜ113

YMÜ225

 

YMÜ413

14:15-15:00

Bilg. Bil. Giriş

Yazılım Gereksinim ve Analizi

 

Veri İlet. ve Bil. Ağları

15:15-16:00

Anfi-1

Anfi -2

 

D8

16:15-17:00

 

 

 

 

 

PERŞEMBE

08:15-09:00

MAT161

 

 

 

09:15-10:00

MAT161

YMÜ215

 

YMÜ433

10:15-11:00

FİZ111

 Mantık Devreleri

YMÜ317 Veritabanı yönetim sistemleri

Biyomedikal Mühendisliği

11,15-12,00

FİZ111

Anfi-3

Lab

Anfi-3

12:15-13:00

 

 

 

 

13:15-14:00

YMÜ111  Alg. Ve Prog-1

YMÜ211

YMÜ321

 

14:15-15:00

LAB

Ayrık Yapılar

Yazılım Gereksinim ve Analizi

 

15:15-16:00

YMÜ111  Alg. Ve Prog-1

Anfi-2

Anfi -2

 

16:15-17:00

LAB

 

 

 

17:15-18:00

 

 

 

 

   

CUMA

08:15-09:00

 

 

YMÜ 315

 

09:15-10:00

 

 

İşletim Sistemleri

 

10:15-11:00

 

Mat271

Anfi-1

 

11,15-12,00

 

Mat271

 

 

12:15-13:00

 

 

 

YMÜ425

13:15-14:00

 

 

YMÜ313 Web Tasarımı Ve Prog.

UYGULAMALI SİNİR AĞLARI

14:15-15:00

 

 

Lab

Anfi-1

15:15-16:00

 

 

YMÜ 323 Mesleki Uyg.-I

YMÜ413 Veri İlet. ve Bil. Ağları

16:15-17:00

 

 

YMÜ 323 Mesleki Uyg.-I

Lab

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Türkçe